Penzion Minor ubytování České Budějovice

Czech Republic, Jihočeský, České Budějovice
Přidáno před 5 dny
ID #277
490.00 Kč
Typ inzerátu: Nabízím
Penzion Minor ubytování České Budějovice
Czech Republic, Jihočeský, České Budějovice,
Přidáno před 5 dny

Popis

Penzion Minor České Budějovice se nachází nedaleko centra města i výstaviště. Levné ubytování je vhodné pro mladé i seniory, pro rodinnou dovolenou v Českých Budějovicích, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro každého, kdo hledá ve městě kvalitní penziony.
Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích patří mezi nejlevnější penziony ve městě a okolí, je velice oblíbeno a navštěvováno, nabízí prostorné a kvalitně vybavené pokoje a apartmán s vlastním WC, sprchou, minibarem, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rychlé internetové Wi-Fi připojení zdarma.
Ubytování v soukromí patří v Českých Budějovicích mezi levné penziony a hotely, které připravují denně kvalitní a chutné snídaně.
Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích Vám poskytneme možnost parkování na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu penzionu, které je nepřetržitě monitorováno a střeženo kamerou se záznamem.
Levný penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní pobyt za přijatelnou cenu a kvalitní ubytovací služby jako hotely České Budějovice, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid.
Ubytování v penzionu Minor České Budějovice, je nepřetržitě desinfikováno a udržováno v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Ubytování se psem je možné po předchozí dohodě s recepcí penzion Minor České Budějovice.

 

Kontaktovat prodejce

  Soukromá osoba
  Registrován 11. Sep 2021

  Komentáře

  Máte otázky? Chcete více informací? Přidejte komentář... Nejprve se musíte přihlásit.
  Zeptejte se pouze na otázky týkající se tohoto inzerátu.
  Komentáře jsou moderované.
  490.00 Kč
  Kontaktovat prodejce 72158xxxx

  Informace o prodejci

  Lokalita

  Czech Republic, Jihočeský, České Budějovice
  Školní 8